Vítejte v divadle lidí, věcí a loutek!

Informace pro osoby, které se chtějí přihlásit do Happy Theatre a dříve v něm nepůsobili

 

Dobrý den, či ahoj.

Pokud nás ještě neznáte, můžete se na některou zkoušku přijít podívat a udělat si sami obrázek o tom, jak to u nás vypada. Zkouší se vždy pouze ve školním=divadelním roce (během prázdnin středisko ani divadlo nefunguje, dále nefungujeme ve státní svátky a běžné školní prázdniny (Jarní, podzimní, Velikonoce a Vánoce).Také se můžete informovat na některém z uvedených kontaktů z těchto webových stránek.

Pokud se rozhodnete, že byste chtěli patřit do našeho kolektivu, prvním krokem k přihlášení se do Happy Theatru je zaregistrování se do ISSS na www.salesianivali.cz.

Pokud jste již takto učinili, dostanete na mail vaše přihlašovací jméno (uživatelské) a heslo.Po prvním přihlášení je třeba zkontrolovat  dole na úvodní stránce zda jste ve správném středisku (Žabovřesky) a správném školním roce. Poté si můžete v aktivitách najít Happy Theatre a zapsat se do něj.

 

Dalším krokem je fyzický zápis přímo ve středisku a ten se koná v Září (obvykle zápis proboíhá týden a konkrétní datum bývá vždy uvedeno na www.brno.sdb.cz. (na adrese Feorstrova 2, Brno -Žabovřesky). Dále se dá přihlásit i po oficiálním ukončení zápisu nebo třeba až v pololetí. Hned po zaplacení o odevzdání poedpsané přihlášky (podepsat musí zákonný zástupce) byste měli obdržet kartičku. Cena je 300 kč na celý rok, 150 na pololetí. Vaše kartičky je třeba přnést s sebou na první zkoušku (jako doklad toho, že jste ve středisku přihlášeni)

První zkouška je vždy hned po oficiálním zápisu v Salesiánském středisku mládeže na Foerstrově ulici č.2 v Brně Žabovřeskách v místnosti "pingpongárna".

Dále je vhodné přinést si s sebou psací potěby a nějaký bloček, přezůvky. Přijďte, prosím dobře naladěni a v oblečení, které Vám nebude bránit ve volném pohybu. Vaši rodiče jsou srdečně zváni, aby nahlédli do naší činnosti a nebo se do některých z našich her dokonce zapojili, pokud budou chtít.

Pokud ke mě máte dotazy, tak mě můžete kontaktovat na tel. číslo 737 609 162 nebo na mail didye@iambad.cz

 

S pozdravem

Dominika Suchánková,

vedoucí divadla 

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Divadlo Happy Theatre a Dominika D. Suchánková

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode